Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Wtorek 21 Lutego 2017     Imieniny: Eleonory, Piotra, Feliksa

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Multimedia

  • Starostwo Powiatowe w Słupsku
  • Swołowo - Kraina w Kratę
  • Port w Ustce
  • Centrum Edukacji Regionalnej w Warcinie
  • Pałac Bismarcka w Warcinie - Obecnie Technikum Leśne
  • Muzeum wsi Słowieńskiej w Klukach
  • Dolina Charlotty w Strzelinku
  • Elektrownia wodna w Gałęźni Małej
  • Elektrownia Wodna w Biesowicach
  • Elektrownie Wiatrowe w Kobylnicy
  • Latarnia morska w Czołpinie
  • Plaża w Ustce
  • Ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym
  • Kościół w Barcinie
  • Kościół w Bierkowie
  • Kościół w Budowie
  • Kościół w Cecenowie
  • Kościół w Dobieszewie
  • Kościół w Ustce
  • Kościół w Bruskowie
  • Kościół w Niepoględzie
  • Kościół w Osowie
  • Kościół w Strzelinie
  • Kościół w Swołowie
  • Centrum Edukacji Regionalnej w Warcinie
  • Pałac w Warcinie
  • Źródło Joanny w Warcinie
  • Elektrownia Wodna w Biesowicach z lotu ptaka
  • Elektrownia wodna w Krzyni
  • Żelkowo
  • Spływ kajakowy Słupią
  • Starostwo Powiatowe nocą
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Kalendarium

Przeglądaj wydarzenia

Sonda

Weź udział w naszej sondzie internetowej.
Jak często załatwia Pani/Pan sprawy w Starostwie Powiatowym ?
Jak często załatwia Pani/Pan sprawy w Starostwie Powiatowym ?
oddane głosy: 32
Jak często załatwia Pani/Pan sprawy w Starostwie Powiatowym ?
Jak często załatwia Pani/Pan sprawy w Starostwie Powiatowym ?
pierwszy raz
19%
raz w roku
38%
kilka razy w roku
44%
oddane głosy: 32

Przejdź do treści strony

Rozstrzygnięto II Konkurs Wiedzy Ogólnomuzycznej

W dniu 12. kwietnia br. o godz. 14.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Słupsku przeprowadzono dwa etapy II Konkursu Wiedzy Ogólnomuzycznej  „Epokami przez muzykę – Blask Baroku, czyli życie i twórczość A. Vivaldiego, J.S. Bacha i J. Haendla” dla uczniów klas V – VI szkół podstawowych powiatu słupskiego i miasta Słupska.
Do konkursu zgłosiło się  dwanaście szkół z dwudziestoma trzema uczestnikami. Udział wzięli: Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 10 w Słupsku; Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce; Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 5 w Słupsku; Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku; Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnicy Kaszubskiej; Zespół Szkół w Bisowicach; Szkoła Podstawowa w Zagórzycy; Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku; Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku; Szkoła Podstawowa w Domaradzu; Szkoła Podstawowa w Barcinie; Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku.
Komisja konkursowa w składzie: wicedyrektor szkoły Barbara Żydzianowska - przewodnicząca, Wiesław Nizio i Katarzyna Wawrzczak, wyłoniła następujących laureatów konkursu:

I miejsce – Barbara Michałkowicz – uczennica kl. VI„b” Szkoły Podstawowej nr 10 w Słupsku; nauczyciel – G.Uszkiewicz;
II miejsce – Hanna Firkowska – uczennica kl. VI„b” Szkoły Podstawowej nr 10 w Słupsku; nauczyciel – G.Uszkiewicz;
III miejsce – Jakub Głuszek – uczeń kl. VI„d” Szkoły Podstawowej nr 10 w Słupsku; nauczyciel – G.Uszkiewicz;
Wyróżnienie – Dawid Piszko – uczeń kl. VI z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnicy Kaszubskiej; nauczyciel – P.Tomczyk;
oraz Alicja Reszetar –. uczennica kl. V Szkoły Podstawowej w Barcinie; nauczyciel – B.Jaromij.

  • autor: MW, data: 2013-04-16

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 5582857 wejść.