Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Środa 23 Sierpnia 2017     Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

Dla mieszkańcówNiepełnosprawność"Daję Radość"

Przejdź do treści strony

"Daję Radość" - zgłoszenia do 12 maja br.

Do  12 maja br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku, przy ul. Szarych Szeregów 14, w Biurze Obsługi Interesanta można zgłaszać kandydatów do Honorowego wyróżnienia Starosty Słupskiego "Daję Radość". Wyróżnienie co roku przyznawane jest osobom szczególnie zaangażowanym w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych. Gorąco zachęcamy do przedstawiania swoich kandydatów. Uroczyste wręczenie Statuetek odbędzie się w 20 maja br. w Kobylnicy podczas Powiatowych Obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

Wyróżnienie może być przyznane: osobom, stowarzyszeniom, firmom, instytucjom i organizacjom działającym aktywnie w powiecie słupskim  na rzecz osób niepełnosprawnych.

Nie może być przyznane samorządom, urzędom, instytucjom, jednostkom organizacyjnym samorządów, osobom reprezentującym te instytucje, odpowiedzialnym za realizację zadań skierowanych do osób niepełnosprawnych.

Kandydatów do Wyróżnienia mogą zgłaszać osoby fizyczne, instytucje, stowarzyszenia, samorządy, organizacje, firmy i inne zainteresowane jego ideą podmioty.

Dodatkowe informacja pod nr tel.  (59)8418-553.

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 5908577 wejść.