Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek 21 Sierpnia 2017     Imieniny: Joanny, Kazimierza, Emiliana

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

AktualnościAktualności 2017

Przejdź do treści strony

Zapraszamy na Targi Pracy!

Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa organizuje targi pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych”. Na targi zapraszamy firmy, instytucje, szkoły i uczelnie do zaprezentowania swojej działalności. Będą to pierwsze na tak dużą skalę targi organizowane w regionie słupskim, podczas których chcemy przedstawić firmy rozwijające się i zabiegające o zwiększenie zatrudnienia oraz szkoły profilujące kierunki kształcenia zawodowego pod kątem potrzeb lokalnej gospodarki.

Warunkiem udziału w naszych targach w charakterze wystawcy jest wykupienie powierzchni ogłoszeniowej w czasopiśmie SIPH „Gospodarcze Inspiracje” w celu zamieszczenia oferty promocyjnej swojej firmy. Czasopismo będzie kolportowane nieodpłatnie wśród uczestników targów.

Wystawiającej się firmie zapewniamy stoisko (boks) o wymiarach: 2 x 1,5 m. Wystawca nie ponosi kosztów budowy stoiska, jego ochrony i ubezpieczenia.

Na targi zapraszamy osoby poszukujące pracy, zamierzające podjąć działalność gospodarczą oraz młodzież, która zastanawia się nad wyborem szkoły i przyszłego zawodu. Skierujemy do nich konkretne oferty pracy oraz nauki zawodów.

W targach weźmie udział 50 firm oraz agencji i instytucji działających na lokalnym rynku pracy. Ich prezentacje uzupełnimy informacjami o rynku pracy i rozwoju branżowym firm, a także o powstających nowych zawodach i atrakcyjnych stanowiskach pracy. Zainteresowani oprócz zwiedzania stoisk targowych będą mogli również nawiązać bezpośrednie rozmowy w sprawie pracy oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanych na tę okazję pokazach i demonstracjach.

 

Termin targów:                    08.06.2017r. (godz. 10.00 – 14.00)

 

Miejsce:                                Słupsk, ul. Szczecińska 99, Hala „GRYFIA”

                                  

Organizatorzy:                     Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa

Urząd Miejski w Słupsku

Starostwo Powiatowe w Słupsku

Urząd Gminy w Słupsku

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Słupskim Inkubatorem Technologicznym)

Akademia Pomorska w Słupsku

 

Termin zgłoszeń na targi upływa z dniem 19.05.2017r.

 

Liczymy na szeroki udział w targach przedsiębiorców, osób poszukujących pracy oraz tych, którzy chcą podjąć działalność gospodarczą. Oczekujemy, że weźmie w nich też udział młodzież gimnazjów i szkół zawodowych, absolwenci, studenci, samorządowcy i mieszkańcy regionu.

Zgłoszenie udziału w targach w charakterze wystawcy przyjmuje Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa - tel. 59 842 68 97, e-mail: biuro@siph.slupsk.pl/

  • autor: SIPH, data: 2017-05-19

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 5905237 wejść.