Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Sobota 21 Września 2019     Imieniny: Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

Aktualności

Multimedia

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Kalendarium

2019-09-01 80. rocznica Wybuchu II Wojny ŚwiatowejIX01 80. rocznica Wybuchu II Wojny Światowej
2019-09-07 Gminne Święto Plonów w SwołowieIX07Gminne Święto Plonów w Swołowie
2019-09-21 Powiatowe Święto Plonów IX21Powiatowe Święto Plonów
2019-09-28 54. Targi Ogrodniczo - PszczelarskieIX2854. Targi Ogrodniczo - Pszczelarskie
Przeglądaj wydarzenia

Przejdź do treści strony

Liczne wyróżnienia dla nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie słupskim
2010.10.19

Podczas Wojewódzkiej Uroczystości Dnia Edukacji Narodowej oraz Powiatowych Obchodów Dnia Edukacji Narodowej wręczone zostały nagrody i odznaczenia, a także nagrody Starosty Słupskiego wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom obsługi z jednostek oświatowych prowadzonych przez Radę Powiatu Słupskiego.

Program usuwania azbestu
2010.10.18

Z dniem 15 października 2010 r. przystąpiono do realizacji "Programu wymiany eternitowych pokryć dachowych w powiecie słupskim".

Umowa z Powiatem Bełchatowskim podpisana
2010.10.11

W sali lustrzanej pałacu w Damnicy 10 października br. została podpisana umowa partnerska pomiędzy Powiatem Słupskim a Powiatem Bełchatowskim. Na tym niezwykłym dokumencie podpisy złożyli starosta słupski Sławomir Ziemianowicz, starosta bełchatowski Jarosław Brózda oraz wicestarosta Andrzej Bury i w imieniu wicestarosty bełchatowskiego Krzysztof Nowakowski, członek Zarządu. Aby uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu przyjechali także pracownicy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Wzięli oni udział w obchodach Powiatowego Święta Ziemniaków, czyli VII Słupskich Pokopkach odbywających się w Karżniczce.

Moc atrakcji na VII Słupskich Pokopkach
2010.10.08

W niedzielę, 10 października br. w Karżniczce (gm. Damnica) odbędzie się VII Powiatowe Święto Ziemniaka, czyli tradycyjne Słupskie Pokopki. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 na terenie Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian. W tym roku będzie to wyjątkowa uczta kulinarna z ziemniakami w roli głównej. Goście będą mieli okazję spróbować swoich sił w rywalizacji przy smażeniu rosti (placków ziemniaczanych) urozmaicone dodatkowymi konkurencjami. Kulinarne zmagania będzie prowadził Tomasz Kunysz, finalista tegorocznych Międzynarodowych Mistrzostw Europy Dorszowe Żniwa, szef kuchni z Gościńca Słupskiego z Bydlina, który będzie jednocześnie przygotowywał premierową potrawę lokalną.

Konkurs "Najpiękniejsze krajobrazy Pomorza" rozstrzygnięty
2010.10.04

W czasie inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Inżynierii Gospodarki w Słupsku odbyło się podsumowanie drugiej edycji konkursu "Najpiękniejsze krajobrazy Pomorza". Wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu, a przybyli mogli obejrzeć wystawę nagrodzonych prac. Dla osób wyróżnionych przygotowano nagrody i upominki od Starosty Słupskiego Sławomira Ziemianowicza, które wręczył Marcin Białas, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Słupskiego.

drukuj całą stronę

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 7785312 wejść.