Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Sobota 16 Listopada 2019     Imieniny: Edmunda, Marii, Gertrudy

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

Dla mieszkańcówZdrowie

Multimedia

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Przeglądaj wydarzenia

Sonda

Jak często załatwia Pani/Pan sprawy w Starostwie Powiatowym ?
Jak często załatwia Pani/Pan sprawy w Starostwie Powiatowym ?
pierwszy raz
raz w roku
kilka razy w roku
oddane głosy: 33

Przejdź do treści strony

Nie daj szansy AIDS – Młodzi bez HIV - Powiatowa Olimpiada Wiedzy i konkurs na plakat

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu słupskiego do udziału w organizowanej cyklicznie Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy na temat HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS
– młodzi bez HIV”, a także do udziału w konkursie na plakat promujący bezpieczne zachowania i odpowiedzialność w profilaktyce HIV/AIDS.
Celem Olimpiady i konkursu jest zwrócenie uwagi młodzieży na tematykę zakażeń wirusem HIV i chorobą AIDS. Chcemy, by młodzi ludzie wiedzieli jakie są zagrożenia zdrowotne wynikające z zakażenia, oraz by promowali wśród rówieśników odpowiedzialność za zdrowie własne i innych osób.
Olimpiada podzielona jest na dwa etapy. Szkolny i powiatowy. W pierwszym zainteresowane szkoły wyłonią dwóch laureatów i zgłoszą ich do etapu powiatowego. Drugi etap odbędzie się 4 grudnia br. w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, gdzie najlepsi uczestnicy etapu szkolnego będą rozwiązywać test wielokrotnego wyboru.
W konkursie na plakat koordynatorzy etapu szkolnego zgłoszą do Starostwa najlepsze prace, które będą oceniane przez powołaną komisję konkursową.
Laureaci Olimpiady oraz autorzy najlepszych prac konkursowych otrzymają bony podarunkowe o wartości 250 zł, 200 zł i 150zł, w zależności od zajętego miejsca.
Zachęcamy do uczestnictwa.
Poniżej zamieszczamy regulamin wraz z kartą zgłoszenia udziału w olimpiadzie i konkursie.
(jkl)

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 7990421 wejść.