Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Niedziela 15 Września 2019     Imieniny: Marii, Nikodema, Albina

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

Dla mieszkańcówKultura i zabytki

Multimedia

Kalendarium

2019-09-01 80. rocznica Wybuchu II Wojny ŚwiatowejIX01 80. rocznica Wybuchu II Wojny Światowej
2019-09-07 Gminne Święto Plonów w SwołowieIX07Gminne Święto Plonów w Swołowie
2019-09-21 Powiatowe Święto Plonów IX21Powiatowe Święto Plonów
2019-09-28 54. Targi Ogrodniczo - PszczelarskieIX2854. Targi Ogrodniczo - Pszczelarskie
Przeglądaj wydarzenia

Sonda

Jak często załatwia Pani/Pan sprawy w Starostwie Powiatowym ?
Jak często załatwia Pani/Pan sprawy w Starostwie Powiatowym ?
pierwszy raz
raz w roku
kilka razy w roku
oddane głosy: 33

Przejdź do treści strony

Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej – Kto wyśpiewa nagrodę?

 

Miłośników piosenki poetyckiej zapraszamy do udziału w Powiatowym Przeglądzie Poezji Śpiewanej, który odbędzie się 25 listopada br. o godzinie 17.00 w Sali Lustrzanej zabytkowego pałacu w Damnicy, koło Słupska.

Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej będzie towarzyszył Powiatowym X Spotkaniom z Poezją Nieprofesjonalną w Damnicy, ma umożliwić uzdolnionej artystycznie młodzieży ze szkół gimnazjalnych, ponagminazjalnych oraz studentom prezentację własnych umiejętności artystycznych. Ma zachęcić do rozwoju twórczości literackiej i muzycznej, promować i propagować piosenkę poetycką.

Uczestnicy przeglądu wystąpią przed liczną grupą czynnych twórczo poetów współpracujących ze Starostwem Powiatowym w Słupsku. Znajdą właściwych odbiorców poezji śpiewanej, ponadto wspólny udział w imprezie powinien zachęcić młodych wokalistów i literatów do współpracy artystycznej.

Na przegląd należy przygotować dwa utwory w języku polskim, które trzeba będzie wykonać do akompaniamentu nagranego i dostarczonego organizatorowi przeglądu na płytach CD/DVD lub pamięciach USB. Dopuszcza się występ z własnym akompaniamentem gitarowym.

Uczestników oceniać będzie jury z udziałem m.in. Anny Chodyny z Ustki – laureatki wielu konkursów i festiwali piosenkarskich. Laureat I miejsca otrzyma 700 zł. Ponadto przyznane zostaną dwa równorzędne wyróżnienia po 400 zł każde.

Aby wziąć udział w Przeglądzie należy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA i dostarczyć ją do dnia 22 listopada br. do Starostwa Powiatowego w Słupsku lub na adres poczty elektronicznej: mwalaszewski@powiat.slupsk.pl .

  • autor: MW, data: 2011.11.08

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 7764133 wejść.