Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Piątek 22 Listopada 2019     Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Przejdź do treści strony

Informacja o przyznanych stypendiach osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury

Wyniki prac Komisji ds. rozdziału środków stypendialnych osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury

Wyniki prac Komisji ds. rozdziału środków stypendialnych osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury

Przyznano stypendia dla twórców kultury 2014

Dnia 3 bm. (czwartek) o godzinie 10.00 w sali nr 127 Starostwa Powiatowego przy ulicy Szarych Szeregów 14 w Słupsku zostały uroczyście podpisane umowy ze stypendystami Starosty Słupskiego zajmującymi się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury w powiecie słupskim.

Stypendia dla twórców kultury na 2014 rok

Z dniem 31 stycznia br. upływa I termin składania wniosków o przyznanie stypendium osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury w 2013 r. w powiecie słupskim.

Zapraszamy twórców kultury do składania wniosków o przyznanie stypendium!

Z dniem 31 stycznia br. upływa I termin składania wniosków o przyznanie stypendium osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury w 2012 r. w powiecie słupskim.

Stypendia kulturalne wręczone

Na uroczystości w Starostwie Powiatowym w Słupsku, która odbyła się 14 kwietnia br., podpisano umowy i wręczono stypendia kulturalne dla twórców z powiatu słupskiego. Stypendia Starosty Słupskiego na rok 2011 zostały przyznane dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury.

Stypendia kulturalne przyznane!

Przyznane zostały stypendia Starosty Słupskiego na 2011 rok dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury.

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 8026018 wejść.