Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Środa 16 Stycznia 2019     Imieniny: Marcela, Włodzimierza, Waldemara

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

AktualnościAktualności 2014

Multimedia

  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015
  • Spotkanie sołtysów 15.05.2015

Kalendarium

2019-01-06 Trzech KróliI06Trzech Króli
2019-01-12 XX Jubileuszowa Środkowopomorska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu OzdobnegoI12XX Jubileuszowa Środkowopomorska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego
2019-01-13 XX Jubileuszowa Środkowopomorska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu OzdobnegoI13XX Jubileuszowa Środkowopomorska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego
2019-01-19 XIX Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w JezierzycachI19XIX Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Jezierzycach
2019-01-22 Dzień DziadkaI22Dzień Dziadka
Przeglądaj wydarzenia

Przejdź do treści strony

Sportowi stypendyści

Starosta Słupski Sławomir Ziemianowicz wręczył stypendia uzdolnionej sportowo młodzieży z powiatu słupskiego, osiągającej wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym. Świadczenia przyznano jedenastu stypendystom w dwóch kategoriach: „wynik”” - dla młodzieży posiadającej największe osiągnięcia w uprawianej przez siebie dyscyplinie sportowej i „talent” - o charakterze socjalnym - przyznawane młodzieży wybitnie uzdolnionej sportowo, a potrzebującej wsparcia materialnego, by móc rozwijać dalszą aktywność sportową. Uroczystość odbyła się 13 marca br. w Sali Złotej Starostwa Powiatowego w Słupsku.  

Stypendia sportowe otrzymali:
- w kategorii „wynik”:
Patryk Błaszczyk – II klasa ZSOiT w Ustce, biegi – 300 zł,
Klaudia Maruszewska - I klasa ZSOiT w Ustce, rzut oszczepem – 200 zł,
Aleksandra Karpuk - II klasa ZSOiT Liceum Ogólnokształcącego w Ustce, karate - 200 zł,
Paulina Przybyszewska – I klasa ZSOiT w Ustce, biegi – 100 zł,
Kamil Aniszewski – III klasa Gimnazjum w Ustce, biegi – 100 zł,
Marcin Mencfel – II klasa ZSOiT w Ustce, biegi – 100 zł,
Patryk Nurkowski – II klasy ZSOiT w Ustce, biegi – 100 zł,
Agnieszka Kulak – II klasa Gimnazjum w Ustce, lekkoatletyka – 100 zł,
- w kategorii „talent”:
Mateusz Winiarczyk – I klasa ZSEiT w Słupsku, judo – 200 zł,
Adrian Winiarczyk – III klasa Gimnazjum w Siemianicach, judo – 100 zł,
Maria Szramiak – II klasa Zespołu Szkół w Korzybiu, lekkoatletyka -100 zł.

W trakcie uroczystości Zarząd Powiatu reprezentowali także: Wicestarosta Słupski Andrzej Bury, Edward Sasko i Andrzej Wojtaszek.

Stypendia zostały przyznane na okres od marca do grudnia i będą wypłacane do dnia 15-go każdego miesiąca na rachunek bankowy.

  • autor: GD, MS, fot. MS, data: 2014-03-13
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 7043478 wejść.