Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Piątek 26 Kwietnia 2019     Imieniny: Klaudiusza, Marzeny, Marceliny

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

AktualnościAktualności 2014

Multimedia

  • Podpisanie umowy dotyczącej drogi 21
  • Podpisanie umowy dotyczącej drogi 21
  • Podpisanie umowy dotyczącej drogi 21

Kalendarium

2019-04-01 PRIMIA APRILISIV01PRIMIA APRILIS
2019-04-02 Światowy Dzień Świadomości AutyzmuIV02Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
2019-04-14 NIEDZIELA PALMOWAIV14NIEDZIELA PALMOWA
2019-04-15 POKAZ OZDÓB WIELKANOCNYCH W STAROSTWIE W SŁUPSKUIV15POKAZ OZDÓB WIELKANOCNYCH W STAROSTWIE W SŁUPSKU
2019-04-18 WIELKI CZWARTEKIV18WIELKI CZWARTEK
2019-04-19 WIELKI PIĄTEKIV19WIELKI PIĄTEK
2019-04-20 WIELKA SOBOTAIV20WIELKA SOBOTA
2019-04-22 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNYIV22PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Przeglądaj wydarzenia

Przejdź do treści strony

Sportowi stypendyści

Starosta Słupski Sławomir Ziemianowicz wręczył stypendia uzdolnionej sportowo młodzieży z powiatu słupskiego, osiągającej wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym. Świadczenia przyznano jedenastu stypendystom w dwóch kategoriach: „wynik”” - dla młodzieży posiadającej największe osiągnięcia w uprawianej przez siebie dyscyplinie sportowej i „talent” - o charakterze socjalnym - przyznawane młodzieży wybitnie uzdolnionej sportowo, a potrzebującej wsparcia materialnego, by móc rozwijać dalszą aktywność sportową. Uroczystość odbyła się 13 marca br. w Sali Złotej Starostwa Powiatowego w Słupsku.  

Stypendia sportowe otrzymali:
- w kategorii „wynik”:
Patryk Błaszczyk – II klasa ZSOiT w Ustce, biegi – 300 zł,
Klaudia Maruszewska - I klasa ZSOiT w Ustce, rzut oszczepem – 200 zł,
Aleksandra Karpuk - II klasa ZSOiT Liceum Ogólnokształcącego w Ustce, karate - 200 zł,
Paulina Przybyszewska – I klasa ZSOiT w Ustce, biegi – 100 zł,
Kamil Aniszewski – III klasa Gimnazjum w Ustce, biegi – 100 zł,
Marcin Mencfel – II klasa ZSOiT w Ustce, biegi – 100 zł,
Patryk Nurkowski – II klasy ZSOiT w Ustce, biegi – 100 zł,
Agnieszka Kulak – II klasa Gimnazjum w Ustce, lekkoatletyka – 100 zł,
- w kategorii „talent”:
Mateusz Winiarczyk – I klasa ZSEiT w Słupsku, judo – 200 zł,
Adrian Winiarczyk – III klasa Gimnazjum w Siemianicach, judo – 100 zł,
Maria Szramiak – II klasa Zespołu Szkół w Korzybiu, lekkoatletyka -100 zł.

W trakcie uroczystości Zarząd Powiatu reprezentowali także: Wicestarosta Słupski Andrzej Bury, Edward Sasko i Andrzej Wojtaszek.

Stypendia zostały przyznane na okres od marca do grudnia i będą wypłacane do dnia 15-go każdego miesiąca na rachunek bankowy.

  • autor: GD, MS, fot. MS, data: 2014-03-13
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego
  • Stypendia Sportowe Starosty Słupskiego

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 7269731 wejść.