Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Czwartek 14 Listopada 2019     Imieniny: Agaty, Judyty, Damiana

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

Dla mieszkańcówZdrowieKonkursy ofert

Przejdź do treści strony

Informacja o naborze wniosków do otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2016 roku zadania publicznego z zakresu promocji i ochrony zdrowia.

  Zakończył się pierwszy nabór ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia. Na przeznaczonych na to zadanie 17.000,00 zł wykorzystano 13.800,00 zł. Do wykorzystania pozostało 3.200,00 złotych.

  W związku z tym, iż przewidziano tryb ciągły składania ofert, można je składać za pośrednictwem platformy internetowej witkac.pl do wyczerpania środków, przy czym ostatni termin to 15 września br.

  Wydruk PZO podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania oferenta należy przesłać lub dostarczyć do Biura Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 14, najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych po złożeniu oferty przez elektroniczny system naboru wniosków „WITKAC”, do godz. 15.30 (decyduje data dostarczenia).

  • autor: D.R., data: 2016-03-11

Otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania w 2016 roku zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Dnia 21 stycznia 2016 roku Zarząd Powiatu Słupskiego uchwałą Nr 8/2016 ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia.

Oferty należy składać za pośrednictwem platformy internetowej witkac.pl od dnia 22 stycznia do dnia 14 lutego 2016 roku.

Wydruk PZO podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania oferenta należy przesłać lub dostarczyć do dnia 15 lutego 2016 r., do godz. 15.30 (decyduje data dostarczenia) do Biura Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Słupsku, przy ul. Szarych Szeregów 14.

 

Otwarty konkurs ofert na wybór realizatora w 2015 r. programu polityki zdrowotnej pn. "Program profilaktyki zakażeń HCV w powiecie słupskim" obejmującego przeprowadzenie badań przesiewowych krwi na obecność przeciwciał anty-HCV"

ZARZĄD POWIATU SŁUPSKIEGO z siedzibą w Słupsku ogłasza otwarty konkurs ofert na wybór realizatora w 2015 r. programu polityki zdrowotnej pn. "Program profilaktyki zakażeń HCV w powiecie słupskim" obejmującego przeprowadzenie badań przesiewowych krwi na obecność przeciwciał anty-HCV"

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 7983097 wejść.