Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Wtorek 26 Marca 2019     Imieniny: Teodora, Emanuela, Larysy

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Multimedia

Kalendarium

2019-03-06 Środa PopielcowaIII06Środa Popielcowa
2019-03-08 Dzień KobietIII08Dzień Kobiet
2019-03-09 XIV Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu SłupskiegoIII09XIV Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Słupskiego
2019-03-11 Dzień SołtysaIII11Dzień Sołtysa
2019-03-21 E-sportowe Mistrzostwa Szkół Powiatu SłupskiegoIII21E-sportowe Mistrzostwa Szkół Powiatu Słupskiego
Przeglądaj wydarzenia

Przejdź do treści strony

Otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania w 2016 roku zadania publicznego z zakresu ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Zarząd Powiatu Słupskiego uchwałą z dnia 9 sierpnia 2016 r. nr 100/2016 ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Częściowe wyniki otwartego konkursu ofert z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych ogłoszonego dnia 19 maja br.

Otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej

Dnia 16 czerwca 2016 r. Zarząd Powiatu Słupskiego uchwałą nr 78/2016 ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej.

Otwarty konkurs ofert na zlecenie realizacji zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych.

Wynik otwartego konkursu ofert prowadzonego (w trybie ciągłym) z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania w 2016 roku zadania publicznego z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Dnia 10 marca 2016r. Zarząd Powiatu Słupskiego uchwałą nr 30/2016 ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Informacja o naborze wniosków do otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2016 roku zadania publicznego z zakresu promocji i ochrony zdrowia.

Zakończył się pierwszy nabór ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia. Teraz można składać oferty na realizację tego zadania w trybie ciągłym.

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego - Działania na rzecz ochrony i opieki nad zabytkami (spotkania i imprezy poświęcone edukacji i popularyzacji zabytków)

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego: "Organizacja imprez sportowych na rzecz rozwoju fizycznego dzieci, młodzieży i dorosłych oraz aktywnego spędzania czasu wolnego"

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Wyniki otwartego konkursu ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych powiatu słupskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Częściowe wyniki prac komisji konkursowej ds. opiniowania ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych powiatu słupskiego z zakresu wspierania kultury fizycznej i sportu ogłoszonego dnia 15 stycznia 2016 roku

Otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania w 2016 roku zadania publicznego z zakresu ratownictwa i ochrony ludności

Dnia 12 lutego 2016 roku Zarząd Powiatu Słupskiego uchwałą Nr 18/2016 ogłosił otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu ratownictwa i ochrony ludności.

Otwarty konkurs ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych powiatu słupskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia.

Otwarty konkurs ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych powiatu słupskiego z zakresu wspierania kultury fizycznej i sportukultury sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Otwarty konkurs ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych powiatu słupskiego z zakresu kultury sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 7203239 wejść.