Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Piątek 17 Listopada 2017     Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

AktualnościAktualności 2017

Multimedia

Kalendarium

XI01Wszystkich Świętych
XI02Zaduszki
XI11Narodowe Święto Niepodległości
XI15Pomorski Dzień Przedsiębiorczości
XI16V Biesiada Literacka
XI20Ogólnopolski Dzień Seniora
XI21Dzień Pracownika Socjalnego
XI30Andrzejki
Przeglądaj wydarzenia

Przejdź do treści strony

Zapraszamy na Targi Pracy!

Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa organizuje targi pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych”. Na targi zapraszamy firmy, instytucje, szkoły i uczelnie do zaprezentowania swojej działalności. Będą to pierwsze na tak dużą skalę targi organizowane w regionie słupskim, podczas których chcemy przedstawić firmy rozwijające się i zabiegające o zwiększenie zatrudnienia oraz szkoły profilujące kierunki kształcenia zawodowego pod kątem potrzeb lokalnej gospodarki.

Warunkiem udziału w naszych targach w charakterze wystawcy jest wykupienie powierzchni ogłoszeniowej w czasopiśmie SIPH „Gospodarcze Inspiracje” w celu zamieszczenia oferty promocyjnej swojej firmy. Czasopismo będzie kolportowane nieodpłatnie wśród uczestników targów.

Wystawiającej się firmie zapewniamy stoisko (boks) o wymiarach: 2 x 1,5 m. Wystawca nie ponosi kosztów budowy stoiska, jego ochrony i ubezpieczenia.

Na targi zapraszamy osoby poszukujące pracy, zamierzające podjąć działalność gospodarczą oraz młodzież, która zastanawia się nad wyborem szkoły i przyszłego zawodu. Skierujemy do nich konkretne oferty pracy oraz nauki zawodów.

W targach weźmie udział 50 firm oraz agencji i instytucji działających na lokalnym rynku pracy. Ich prezentacje uzupełnimy informacjami o rynku pracy i rozwoju branżowym firm, a także o powstających nowych zawodach i atrakcyjnych stanowiskach pracy. Zainteresowani oprócz zwiedzania stoisk targowych będą mogli również nawiązać bezpośrednie rozmowy w sprawie pracy oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanych na tę okazję pokazach i demonstracjach.

 

Termin targów:                    08.06.2017r. (godz. 10.00 – 14.00)

 

Miejsce:                                Słupsk, ul. Szczecińska 99, Hala „GRYFIA”

                                  

Organizatorzy:                     Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa

Urząd Miejski w Słupsku

Starostwo Powiatowe w Słupsku

Urząd Gminy w Słupsku

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Słupskim Inkubatorem Technologicznym)

Akademia Pomorska w Słupsku

 

Termin zgłoszeń na targi upływa z dniem 19.05.2017r.

 

Liczymy na szeroki udział w targach przedsiębiorców, osób poszukujących pracy oraz tych, którzy chcą podjąć działalność gospodarczą. Oczekujemy, że weźmie w nich też udział młodzież gimnazjów i szkół zawodowych, absolwenci, studenci, samorządowcy i mieszkańcy regionu.

Zgłoszenie udziału w targach w charakterze wystawcy przyjmuje Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa - tel. 59 842 68 97, e-mail: biuro@siph.slupsk.pl/

  • autor: SIPH, data: 2017-05-19

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 6098366 wejść.