Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Piątek 20 Lipca 2018     Imieniny: Czesława, Małgorzaty, Hieronima

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

AktualnościAktualności 2018

Multimedia

Kalendarium

Przeglądaj wydarzenia

Przejdź do treści strony

XXIV Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Komisja XXIV Samorządowego Konkursu Nastolatków "8 Wspaniałych" powiatu słupskiego nie miała w tym roku łatwego zadania. Jak może być łatwo wyłonić zwycięzców, gdy sami uczestnicy konkursu nie chcą hałasu dookoła siebie, uważając, że "nie robią niczego specjalnego" i nie zasługują na laury? :) Młodzi ludzie po raz kolejny zachwycili empatią, ofiarnością, bezinteresownym zainteresowaniem, poświęceniem, wytrwałym niesieniem pomocy potrzebującym. Wszyscy zgłoszeni są WSPANIALI, niemniej Konkurs rządzi się swoimi prawami i grono ścisłej czołówki musiało zostać zawężone do primorum inter pares.

PROTOKÓŁ
z posiedzenia komisji XXIV edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

w dniu 12.03.2018 r. w Emceku pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Słupskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego
Komisja w składzie:
1. Anna Maćkowiak
2. Agata Olszewska
3. Rafał Nosewicz
4. Jolanta Szlagor
5. Anna Sadlak
6. Dagna Sikorska
7. Katarzyna Sygitowicz-Sieroslawska
8. Tomasz Czubak
na posiedzeniu w dniu 12.03.2018 r., po wnikliwej analizie zgłoszeń i wysłuchaniu kandydatów wyłoniła spośród 19 zgłoszonych kandydatów (8 ze Słupska, 11 z powiatu słupskiego)

8 Wspaniałych:

  • Nikolas Żurawski ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Klaudia Żmuda-Trzebiatowska ze Szkoły Podstawowej w Sycewicach
  • Martyna Dołżycka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie
  • Marcela Wawrzyniak ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Zuzanna Winsztal ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Wiktoria Gutowska z Zespołu Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku
  • Maciej Wołk z I Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku
  • Wiktoria Cybula-Kadylak z Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku

W eliminacjach ogólnopolskich powiat słupski reprezentować będzie Martyna Dołżycka

Wyróżnienie otrzymali:

  • Paulina Mosakowska z Zespołu Szkół Technicznych w Słupsku
  • Aleksandra Kania ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Weronika Kania ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Karolina Siwiec ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Julia Poziarska z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Słupsku
  • Marcin Kalinowski z Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku
  • Aleksandra Kalista z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku

Wyróżnienia w kategorii "Ósemeczka":

  • Michalina Kuśmierczyk ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Bartosz Baranek ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Paulina Wojtaszek ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
  • Mateusz Kwiatkowski ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Słupsku

 

  • autor: SOK, data: 2018-03-13
  • 8 wspaniałych

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 6623636 wejść.