Powiat Słupski

Kalendarz, imieniny

Środa 23 Października 2019     Imieniny: Marleny, Seweryna, Jana

Wybór języka

Wybór języka

Wyszukiwanie

Nawigacja

AktualnościAktualności 2018

Multimedia

  • Wybór rady społecznej przy starostwie
  • Wybór rady społecznej przy starostwie
  • Wybór rady społecznej przy starostwie
  • Wybór rady społecznej przy starostwie
  • Wybór rady społecznej przy starostwie
  • Wybór rady społecznej przy starostwie
  • Wybór rady społecznej przy starostwie

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Przeglądaj wydarzenia

Przejdź do treści strony

XVI EDYCJA KONKURSU "SREBRNY NIEDŹWIEDŹ 2018"

Konkurs „Lider Promocji Słupskiej Gospodarki – Srebrny Niedźwiedź 2018” organizowany od roku 1998 jest jedną z ważniejszych imprez, która ma na celu promocję regionalnych przedsiębiorców.

Początkowo Srebrne Niedźwiedzie wręczano w ośmiu kategoriach: menedżer, firmy średnie, mikro, małe, media, instytucje okołobiznesowe, gospodarstwo rolne i turystyka wiejska. W 2009 roku podjęto decyzję o organizowaniu konkursu co dwa lata i w tegorocznej szesnastej edycji konkursu przedsiębiorcy będą rywalizować w sześciu kategoriach, które zostały zmodyfikowane, tak aby dopasować je do oferowanych produktów i usług w naszym regionie, są to: mikro- i małe przedsiębiorstwa, średnie i duże przedsiębiorstwa, zakłady rzemieślnicze, gospodarstwa turystyki wiejskiej, menedżer słupskiej gospodarki i gospodarczy debiut.


Organizatorem Konkursu jest Powiat Słupski, Słupska Izba Przemysłowo – Handlowa na Region Słupski i Miasto Słupsk, natomiast organizację Konkurs wspierają liczne instytucje z regionu słupskiego, wśród nich są Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Cech Rzemiosł Różnych w Słupsku, Regionalny Oddział PTTK w Słupsku, Rada Regionalna FSN-T NOT w Słupsku, Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Słupsku, Słupski Inkubator Technologiczny, Gmina Słupsk oraz Gmina Kobylnica.


W Kapitule Konkursu, która wybierze zwycięzców zasiądą Starosta Słupski, Prezes Słupskiej Izby Przemysłowo – Handlowej, Prezydent Miasta Słupska, Prezes Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Słupsku, Prezes NOT w Słupsku, Prezes Regionalnego Oddziału PTTK w Słupsku oraz Sekretarz Kapituły (kierownik Oddz. Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Słupsku). Statuetki i wyróżnienia „Srebrnego Niedźwiedzia 2018” w poszczególnych kategoriach zostaną wręczone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 19 października 2018 r. w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku.


Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z wymaganymi załącznikami, stosownie do kategorii w terminie do dnia 14 września 2018 roku do siedziby organizatora Konkursu: pocztą tradycyjną, kurierem, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: promocja@powiat.slupsk.pl. Regulamin Konkursu wraz z kartami znaleźć można na stronach internetowych organizatorów (www.powiat.slupsk.pl, www.siph.slupsk.pl, www.slupsk.pl i instytucji wspierających Konkurs (www.parr.slupsk.pl, www.cech.slupsk.pl, www.not.slupsk.pl, www.podr.pl, www.slupsk.pttk.pl).


Zgłoszenia może dokonać sam uczestnik lub instytucja otoczenia biznesu za zgodą potencjalnego uczestnika, pocztą tradycyjną, kurierem, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: promocja@powiat.slupsk.pl lub na adres: Starostwo Powiatowe w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14, 76 -200 Słupsk z dopiskiem na kopercie lub w tytule e-mail: „Srebrny Niedźwiedź 2018”.


We wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu „Srebrny Niedźwiedź” wyróżnionych zostało ponad 200 firm oraz wręczono prawie ponad 90 statuetek.


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

  • autor: A.K., data: 2018-05-28
  • Statuetka

wsteczwstecz

Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Mamy już 7880500 wejść.